חיפוש
  • עו"ד יצחק בן-חיים

השכן המטריד ישלם פיצויים והוצאות של למעלה מ- 80 אלף ש"ח!

עודכן ב: 28 אפר 2018

"ביתו של אדם הוא מבצרו" איננו רק פתגם יפה, אלא גם זכות שאליה יצק לאחרונה בית המשפט תוכן ממשי.


למצולמים אין קשר לכתבה

סיפור על משפחה שקטה ואיכותית, אשר רכשה במיטב כספה דירה בבית משותף בשכונה טובה בחיפה, ושבה תכננה לגדל את ילדיה הקטנים. אלא שעד מהרה הפכו חיי המשפחה לסיוט מתמשך בגלל השכן מהקומה מתחת. השכן, אשר פיתח אובססיה חולנית כלפי המשפחה, מצא "דרכים יצירתיות" להטריד את המשפחה ולהתנכל אליהם, כגון: על-ידי הקפצת כדורסל במשך דקות ארוכות על תקרת ביתו (שמשמשת כרצפת בית המשפחה) תוך גרימת רעש בלתי נסבל ממש מתחת לחדר השינה של הילדים ודווקא בשעות ההשכבה שלהם, על-ידי השמעת מוזיקה רועשת בשעות לא שגרתיות, על-ידי הפחדת ילדי המשפחה, ניקוב צמיגי רכב המשפחה ועוד כהנה וכהנה מעשים של שכנות לא טובה.


כאשר חיי המשפחה הפכו לבלתי נסבלים וגם התלונות למשטרה לא הועילו, לא נותרה כל ברירה ובשם המשפחה הגשנו לבית משפט השלום בחיפה תביעה נזיקית כנגד השכן בגין מטרד, ובה דרשנו לפצות את המשפחה על שנות הסבל שחוו מהשכן, על עוגמת הנפש שנגרמה להם ועל ההוצאות שנדרשו להוציא בעקבות מעשיו.


לאחרונה הסתיים המשפט ובית המשפט חייב את השכן לשלם ללקוחותינו פיצויים והוצאות בסכום של למעלה מ- 80 אלף ₪. אין ספק כי פסיקת הפיצויים מהווה מסר חד, ברור וכואב לכל אותם שכנים שלוקחים את טינתם לשכניהם צעד אחד רחוק מדי...


יש לכם בעיה עם השכן או עם נציגות הבית המשותף? הנכם מוזמנים לפנות אל משרדנו לשם קבלת ליווי צמוד ותומך לכל אורך הטיפול בתיק. נא צרו עמנו קשר בטל': 04-9001555 או בהודעת דוא"ל: bhkhlaw@gmail.com.


143 צפיות